Akciós ajánlatok

Karrier

Érvek, melyek melletünk szólnak:

Helyben történő munkavállalással minimalizálható az utazási költség és az utazási idő.
Munkatársaink és Családtagjaik fürdőnk szolgáltatásait havi 10.000 Ft keretösszegen belül, térítésmentesen használhatják.
Munkatársaink számára étkezési kedvezményt biztosítunk saját üzemeltetésű vendéglátó egységeinkben.
A munkavégzéshez szükséges professzionális munkaruhát biztosítjuk.
Biztos, hosszútávú munka, kellemes munkakörnyezet.

Szakács (Tókert Csárda)

Feladatok:
  • házias jellegű ételek készítése
  • Napi menük, svédasztalos ételsorok és a’la carte ételek elkészítése
Elvárások:
  • szakmai végzettség
  • szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Kiemelt bérezés
  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
kolter.gabor@aqua-land.hu
0370/331-25-31

Úszómester

Feladatok:
Vendégfogadásra való előkészület: vízminőség, vízhőmérséklet ellenőrzése
A medencék biztonságos használatának felügyelete
Elsősegélynyújtás

Elvárások:
Uszodamesteri képesítés
Középfokú végzettség
Vendég centrikus hozzáállás
Megbízhatóság, rugalmasság

Hosszú távú biztos munkahely
Teljes munkaidős foglalkozatás

A jelentkezéseket várjuk a kolter.gabor@aqua-land.hu címen.

Gépész/karbantartó

Termálfürdőnkbe gépész-karbantartó munkakörbe keresünk azonnali kezdéssel talpraesett, jó teherbírással rendelkező kollégát.
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, szaktudás előnyt jelent, beiskolázást vállaljuk.
Kezdő órabér nettó 1200 Ft.
Hosszútávú, bejelentett munkaviszony.

Jelentkezés önéletrajzzal: kolter.gabor@aqua-land.hu vagy uzemeltetes@aqua-land.hu
(+36)70/331-25-31

Éjszakai Takarító (Férfi)

ÉJSZAKAI TAKARÍTÓ MUNKAKÖRBE FÉRFI MUNKATÁRSAT KERESNÜK!
Jelentkezni Kolter Gábornál a 0670/331-2531-es telefonszámon lehetséges.

Bár kiszolgáló, felszolgáló, pultos

Fürdőnkben üzemelő vendéglátó egységeinkbe keresünk bár kiszolgáló, felszolgáló, pultos kollégát.

Elvárások:
Megbízhatóság
Vendégszerető attitűd
Lendületes, precíz munkavégzés
Hétvégi munka vállalása
Igényes, ápolt megjelenés
Erkölcsi bizonyítvány

Dolgozói kedvezmények

Jelentkezés  önéletrajzzal Pelyhe Lindánál a  catering@aqua-land.hu címen.