Akciós ajánlatok

Karrier

Érvek, melyek melletünk szólnak:

Helyben történő munkavállalással minimalizálható az utazási költség és az utazási idő.
Munkatársaink és Családtagjaik fürdőnk szolgáltatásait havi 10.000 Ft keretösszegen belül, térítésmentesen használhatják.
Munkatársaink számára étkezési kedvezményt biztosítunk saját üzemeltetésű vendéglátó egységeinkben.
A munkavégzéshez szükséges professzionális munkaruhát biztosítjuk.
Biztos, hosszútávú munka, kellemes munkakörnyezet.

Recepciós

Feladatok:
Fürdővendégek fogadása, érkeztetése, informálása
Fürdőjegy-értékesítés
Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
E-mailek folyamatos kezelése
Telefonhívások kezelése
Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
Esetleges vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése

Elvárások:
Pontos, precíz, gyors munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Kedves, mosolygós személyiség
Határozott fellépés, vendégcentrikus, udvarias magatartás
Ápolt megjelenés
Terhelhetőség
Csapatszellem

Előny:
Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:
Felelősségteljes munka
Fiatalos, dinamikus csapat
Biztos, hosszú távú munka

Jelentkezés önéletrajz megküldésével az info@aqua-land.hu címen.

Masszőr

Elvárások:
Gyógymasszőr végzettség
Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
Több fajta masszázstípus ismerete előny

hosszú távú biztos munkahely
bérezés megegyezés alapján
8 órás alkalmazotti munkaviszony

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az aquamasszazs@aqua-land.hu címen.

Takarító (Férfi, Női)

Feladatok:
Csoport tagjaként fürdő részlegeinek tisztántartása, ezen belül: recepciók, mediterrán bár, fedett fürdő, vitál központ, masszázstermek, mosdók-zuhanyzók, faházas apartmanok. Elő- és utószezonban főleg a SPA részlegen (beltéri részek), főszezonban kiegészülve a szabatéri élménystrand és a kempingben területén található vizes blokokkal. A munkakör ellátása több műszakos munkarendben történik, heti 5 napos munkavégzéssel, hétköznapi és hétvégi beosztásokkal.

Elvárások:
Önmagára és környezetére igényes attitüd
Vendégcentrikus, udvarias magatartás

Jelentkezni lehet Gál Csaba üzemeltetési igazgatóhelyettesnél, uzemeltetes@aqua-land.hu, +3630 966 19 93

Gépész/karbantartó

Termálfürdőnkbe gépész-karbantartó munkakörbe keresünk azonnali kezdéssel talpraesett, jó teherbírású, precíz, tapasztalattal, szaktudással rendelkező kollégát.

Jelentkezés önéletrajzzal: kolter.gabor@aqua-land.hu vagy uzemeltetes@aqua-land.hu
+3630 966 19 93